Współpraca z nami się opłaca

W związku z ciągłym rozwojem i nieustającym rozszerzaniem asortymentu produktowego pozostajemy otwarci na nowe formy współpracy. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży surowców opałowych w tej części Europy. Współpraca z nami to współpraca z solidną i stabilną marką, za czym stoją ludzie – nasza wizytówka. Cała nasza załoga to świetny, zgrany zespół, który ceni sobie dobre relacje z Klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie Klientów jest naszym najwyższym priorytetem.

Naszym Klientom Biznesowym – największym sieciom budowlanym i ogólnoprzemysłowym w kraju i zagranicą, sieciom stacji paliw oraz hurtowniom i składom budowlanym, a także składom opałowym, zakładom przetwórstwa owoców i warzyw, sadownikom i ogrodnikom – dostarczamy kompleksowe rozwiązania produkcyjno-logistyczne w zakresie obrotu w/w towarami.

Wykwalifikowana kadra produkcyjno-sprzedażowa daje Państwu gwarancję dostosowania oferty do Państwa potrzeb, a dział logistyczny dołoży wszelkich starań w prawidłowej realizacji harmonogramu dostaw.